Зустріч вчителів інформатики!

Відбулася зустріч вчителів інформатики. 30 вчителів із міста Харкова та Харківської області зібралися для обговорення результатів Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики в Науковому парку Синергія.

На зустрічі виступили:

Микола Арзубов, Молодіжне товариство Q-bit

Людмила Старченко, Харківська академія неперервної освіти

Олена Лоєнко, Kharkiv IT Cluster

Микола Арзубов, керівник Q-bit, розказав про особливості підготовки учнів до олімпіади з інформатики через автоматизовану систему та наголосив, що постійна практика та тренування програмуванні допоможе демонструвати кращі результати.

 

Під час зустрічі Олена Лоєнко, Projects Coordinator у Kharkiv IT Cluster, говорила про проєкти від Kharkiv IT Cluster, у яких можуть брати участь учні, вчителі та батьки дітей:

 

  • профорієнтаційна гра для дітей 8-11 класів Kids2IT
  • курси для вчителів від представників IT-галузі Teachers2IT
  • профорієнтаційні зустрічі батьків із фахівцями ІТ та викладачами навчальних закладів Parents2IT

 

Після обговорення на учасників чекав нетворкінг та кава-брейк! А дякуючи мемберам Kharkiv IT Cluster Sigma і GlobalLogic для учасників була організована новорічна лотерея.

 

«Багато цікавого для себе почерпнула з сьогоднішньої зустрічі. Ми з Оленою вже навіть домовились про проведення екскурсії в IT-компанію для наших учнів та обов’язково запрошуємо Kharkiv IT Cluster з грою Kids2IT до нас в школу», Олена Шевченко, «ХСШ ім. В.Г. Короленка».

 

«Дуже гарні збори сьогодні відбулися. Хочется, щоб подібні заходи проходили частіше. Гадаю, що такі зустрічі сприяють нашому розвитку. Ми з радістю беремо участь в проєктах Kharkiv IT Cluster і будемо підтримувати майбутні ініціативи», Ірина Самотой, КЗ «Дивосвіт».

 

Kharkiv IT Cluster радий зустрічі з вчителями інформатики та з нетерпінням чекає на нові зустрічі!

#Kids2IT #KharkivITCluster #KharkivITCluster_edu