Зелений ящір, Повар з котом і Десятихвіст: 3D-моделювання у науковому парку «Синергія»

30 січня у науковому парку «Синергія» відбувся фінал конкурсу із 3D-моделювання «3D-Challenge». Конкурс пройшов за підтримки генерального партнера — компанії Plarium.

Учасником конкурсу міг стати будь-який учень 5-11 класів міста Харкова, який захоплюється 3D-моделюванням. Всього на участь у конкурсі було надіслано 105 заявок. На розгляд вийшло 40 робіт, а до фіналу потрапили 10 кращих.

 

«Початкова ідея конкурсу з моделювання була мотивувати талановитих дітей вчитися і розвивати свої навички. Я був приємно здивований якістю і кількістю робіт наших школярів. І це лише з одного Харкова! Учасники чудово підготувалися і ми всі пишаємося тим, що нам вдалося залучити таку талановиту молодь. Вважаю, що конкурс пройшов більш ніж успішно і показав, що дітям ця тематика цікава. Тому в майбутньому ми плануємо організовувати подібні заходи не тільки для школярів, а й для студентів. 

 

Окремо хочеться подякувати всім, хто надавав нам підтримку в організації та інформаційному висвітленні конкурсу: Gameloft, Kharkiv IT Cluster, Департамент освіти міста Харкова та звичайно ж нашого генерального партнера та спонсора ігрову студію Plarium. Без вас нам не вдалося провести цей конкурс на такому високому рівні!», — каже Павлюк Ігор Миколайович, куратор напрямку графіки та дизайну в Науковому парку «Синергія». 

 

«751 серія серіалу «Наруто» справила на мене велике враження. Рисування цього серіалу не дороге. Тому мені захотілося зробити “красу”»,— каже Анш Кумар, учасник конкурсу 

 

Конкурсантам необхідно було змоделювати у будь-якій програмі стилізованого персонажа зі свого улюбленого мультфільму чи фільму. Діти представили на конкурс найрізноманітніших героїв, серед них найкращі: Товстун, Десятихвіст, Ящір та інші. Ці персонажі були зі сценами робіт, що відмітили члені журі.

 

10-ка найкращих учасників були нагородженні цінними призами.

1 місце  — Ярослав Люшня, учень Харківської загальноосвітньої школи I-III ступенів №100 ім. А.С.Макаренка за роботу «Зелений ящір» від генерального партнера конкурсу компанії Plarium отримав головний приз — Macbook

 

2 місце — Анш Кумар, учень Харківської гімназії №169 нагороджений за роботу «Десятихвіст» нагороджений великою колонкою JBL.

3 місце — Олександра Корнійчук, учениця Харківського наукового ліцею-інтернату «Обдарованість» за роботу «Повар з котом» нагороджена графічним планшетом.

Серед інших призів для учасників: чотири графічних планшета, Power Bank, жорсткий диск, гірлянда з Bluetooth-управлінням, курси за вибором для навчання в Науковому парку «Синергія».

 

 

Науковий парк «Синергія» пишається всіма учасниками конкурсу і вітає переможців. Розвиваємо разом молоде покоління!