Spring for the beginners and not only

8 червня до наукового парку завітає Kir Bliumkin — відомий Java Teacher та Software engineer, який працює у Grid Dynamics (Каліфорнія, США) ”

Spring Framework — це програмний каркас (фреймворк) з відкритим кодом та контейнери з підтримкою інверсії управління для платформи Java.

Основні особливості Spring Framework можуть бути використані будь-яким додатком Java, але є розширення для створення веб-додатків на платформі Java EE. Незважаючи на це, Spring Framework не нав’язує якоїсь конкретної моделі програмування, Spring Framework став популярним в спільноті Java як альтернатива, або навіть доповнення моделі Enterprise JavaBean (EJB).

Цікаво буде як для новачків, так і для більш досвідчених програмістів.

Отже:
Дата: 8 червня
Місце: конференц-зал наукового парку “Синергія”
Час:  10:00-15:30
Кава-брейк: 12:30 — 13:00
Вартість: 300грн.

Не гай часу, реєструйся за посиланням: https://forms.gle/CFw2PsVzk5BpRSjBA

Ми впевнені, що вам сподобається!

Ваш мозок може все. Абсолютно все. Головне, переконати себе в цьому. Руки не знають, що вони не вміють віджиматися, ноги не знають, що вони слабкі. Це знає ваш мозок. Переконавши себе в тому, що ви можете все, ви зможете дійсно все.

Метою SpringMVC Framework є підтримка в Spring архітектури модель-уявлення-контролер (model-view-controller). Spring забезпечує готові компоненти, які можуть бути використані (і використовуються) для розробки веб-додатків.

Головною метою MVC є поділ об’єктів, бізнес-логіки й зовнішнього вигляду програми. Всі ці компоненти слабо пов’язані між собою і при бажанні ми можемо змінити, наприклад, зовнішній вигляд програми, не вносячи суттєві зміни в інші два компонента.