SEO

SEARCH ENGINE OPTIMIZATION

СТАРТ КУРСУ 10/06/2019
Залишилось місць: 15 з 15
2000 грн/місяць
Тривалість 2 місяця

Що Вас чекає на курсі?

Курси по SЕО просуванню в Науковому парку

Науковий парк Synergy-park пропонує курс по SEO, що дозволяє отримати необхідні знання в сфері просування сайтів.
Реклама сайту в інтернеті вимагає розуміння принципів індексування різними пошуковими системами. Досвідчені педагоги допоможуть освоїти SEO просування, включаючи передові методи аналізування Web-ресурсів. В процесі навчання вивчається SEO маркетинг, який передбачає створення та ведення рекламних кампаній, а також оцінку ефективності сайту.

Для кого необхідно вивчення просування SЕО

Практично для кожного Web-ресурсу необхідна спеціалізована реклама в інтернеті. Вивчити просування сайтів варто за цілою низкою причин. Технології SEO застосовуються як для сайтів- початківців, так і для популярних інтернет-магазинів, блогів та інших порталів. SEO це комплекс заходів спрямований на просування сайту в таких пошукових системах як Google, Yandex, Mail, Yahoo, Bing та інші. SEO optimization в даний час є найбільш ефективним способом просування сайтів. Оптимізація верстки та коду інтернет-ресурсу істотно покращує дизайн і зміст, що впливає на привабливість сайту для відвідувачів. Також розкрутка сайту включає зростання конверсії, а саме - продаж продукції або послуг підприємства.

Переваги застосування методів SЕО

СучаснаSEO розкрутка сайтів визначається 2 базовими підрозділами: внутрішнім та зовнішнім. Перший враховує зміст сайту у вигляді текстів, фото і медіа контенту. SEO оптимізація сайтів перетворює кожну сторінку, роблячи більш зручними для читання і перегляду. Також вона сприяє зростанню швидкості завантаження. Зовнішнє просування сайту: реклама направлена на збільшення цитованості сторонніми веб-порталами, при цьому враховуючи їх авторитетність і репутацію в медіа просторі.

Програма курсу

Модуль 1

1. Введення в SEO. Поняття трафіку, джерела трафіку, рекламні канали залучення трафіку. Основні поняття інтернет-маркетингу та SEO, сленговая термінологія.

2. Формування семантичного ядра. Тестування на знання і розуміння основної термінології.

3. Формування пошукових запитів, пошук ключових слів для просування. Поетапна схема складання семантичного ядра. Планувальник ключових слів Google AdWords.

4. Робота з текстовим контентом. Важливість контенту для пошукової оптимізації (Поняття SEO-тексту, LSI тексти, Копірайт / Рерайт). Вимоги до текстового контенту (Структура, html-розмітка, щільність, переспам).

5. Основи внутрішньої SEO оптимізації сайту. Роль Meta даних в просуванні. Роль внутрішньої перелинковки на сайті: інструменти і схеми. Роль хлібних крихт і людиноподібного URL.

6. Установка інструментів для веб-майстрів. Практичний огляд Google Search Console.

7. Установка і настройка вебмайстрів.

8. Системи управління сайтами. Огляд, особливості, практика.

Модуль 2

1. Системи управління сайтами. Формування robots.txt. Формування sitemap (.xml, .html. Робота з інструментами screaming frog SEO).

2. Встановлення і налаштування систем аналітики. Огляд інструменту для маркетингових завдань Google Tag Manager. Огляд популярних сервісів веб-аналітики: Google Analytics. Налаштування цілей.

3. Проведення SEO-аудиту сайту. огляд сервісів для збору інформації про сайт. Аналіз джерел трафіку: огляд і джерела, аналіз SEO-трафіку та інше. Аналіз сайту по Google Page Speed ​​Insight. Аналіз сайтів на конкурентні переваги.

4. Зовнішня оптимізація сайту: основи, термінологія, огляд. Ранжирування посилань і гіпер-посилання, види посилань і їх значення. Безбюджетне просування (каталоги, соц.закладки, дошки оголошень). Способи прискорення індексації посилань.

5. Зовнішня оптимізація сайту: санкції пошукових систем. Основні види фільтрів пошукових систем. Алгоритм дій при виведенні сайту з-під фільтра.

6. Зовнішня оптимізація сайту: робота з платними посиланнями. Просування через автоматичні агрегатори. Огляд агрегаторів, переваги і недоліки найбільш відомих. Створення проекту на прикладі сервісу Serpstat.

7. Зовнішня оптимізація сайту: практичне заняття з біржею Miralinks.

Популярні напрямки

Для чого необхідно навчання SЕО.

Seo курси надають великі знання в області пошукового просування. Правильно налаштоване пошукове просування сайту дозволяє зайняти верхні рядки в видачі, коли користувач введе релевантний запит. Спеціаліст, який пройшов seo навчання, набагато ефективніше покращує позиції інтернет-ресурсу у видачі пошукових систем. Оскільки розкрутка сайту seo здійснюється за допомогою створення унікального і корисного контенту, а також адаптації юзабіліті під різні браузери, розширення екрану та інші параметри. Просування сайту сприяє зростанню кількості читачів і покупців, і як наслідок цього зростає прибуток. Вивчення seo просування сайтів допоможе розширити багаж знань, і стати ефективним фахівцем IT галузі.


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/it251289/synergy-park.com/www/wp-content/themes/theme_synergy/single-courses.php on line 266